Buze Autostrades Tirane-Durres ,prane Brunes, SHITET toke me siperfaqe 9.000 m2

Description

  • Buze Autostrades Tirane-Durres ,prane Brunes, SHITET toke me siperfaqe 000 m2. Toka eshte shume e pershtatshme per ngritjen e kapanoneve industriale si dhe per cdo lloj aktiviteti sepse ka komunikim si me autostraden ashtu dhe me rrugen dytesore. Toka disponon dokumentacion te rregullt dhe certifikate pronesie.
    Cmimi I shitjes 160 euro/m2.

Amenities

  • Me dokumenta te rregullta

Detail

  • Type: Toke
  • Sold: No
  • Status: Ne Shitje
  • Location: Tirane