Shitet trualli me leje ndertimi ne Mjull-Bathore,Tirane, siperfaqe e sheshit te ndertimit 3500 m2.

Overview

Reference
12
Year built
2000
Type
Truall
Sold
No
Contract
Rent
Status
Ne Shitje
Location
Tirane

Description

  • Shitet trualli me leje ndertimi per 5 vila banimi 2 kat +podrum dhe tarrace te shfrytezueshme, me dokumenta te rregullt ne Mjull-Bathore,Tirane, siperfaqe e sheshit te ndertimit 3500 m2.                  Cmimi      200    euro/m2                                                

Video

Amenities

  • Me dokumenta te rregullta

Public facilities

City center
4 km
Shop
1 km
Hospital
5 km

Location